Willa 3 pokoi 170 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$827,564
$4,868/m²
;
In CRM: 245011
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

Elegancka willa z trzema sypialniami idealnie usytuowana na drugiej linii od morza, oferująca doskonałe połączenie prywatności, komfortu i doskonałego życia na wybrzeżu. Położony w odległości spaceru do wszystkich niezbędnych infrastruktur, w tym sklepów, restauracji, kawiarni i rozrywki, jest to doskonały wybór zarówno dla stałego zamieszkania i inwestycji. Willa posiada przestronne i oświetlone wnętrza, wygodne sypialnie i pięknie zaprojektowane powierzchnie zewnętrzne stworzone do korzystania z śródziemnomorskiego stylu życia. Obiekt położony jest na hojnej działce o powierzchni 400 m ², w której znajduje się prywatny basen i duża przestrzeń na świeżym powietrzu dla relaksu i rozrywki. Główną zaletą tej nieruchomości jest to, że tytuł Deed jest gotowy, zapewniając bezpieczny i prosty proces zakupu. Cechy własności: • Willa z trzema sypialniami • Druga linia od morza • Prywatny basen • Powierzchnia działki: 400 m ² • Odległość spaceru do wszystkich udogodnień • Jasne i przestronne wnętrza • Doskonała lokalizacja • Tytuł Deed gotowy • Idealny do życia, domu wakacyjnego lub inwestycji Rzadka okazja do posiadania pięknej nadmorskiej willi w jednym z najbardziej pożądanych cypryjskich wybrzeży.