Mieszkanie 3 pokoi 143 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$619,642
$4,333/m²
;
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $4,333/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    143 m²

Opis

Ten trzypiętrowy kompleks mieszkalny, położony w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów mieszkalnych Limassol, oferuje harmonijne połączenie nowoczesnego designu, przemyślanej funkcjonalności i wygodnego dostępu do centrum miasta i głównych połączeń drogowych. Projekt obejmuje tylko sześć apartamentów z dwoma i trzema sypialniami, tworząc prywatne i przytulne środowisko życia. Każda przestrzeń jest zaprojektowana z naciskiem na komfort: przestronne sypialnie, komfortowe strefy mieszkalne i duże główne tarasy tworzą poczucie otwartości i rozszerzają przestrzeń kosztem środowiska zewnętrznego. Wnętrza stanowią uzupełnienie nowoczesnych kuchni włoskich, łączących estetykę i praktyczność, a ogólna koncepcja architektoniczna podkreśla wysoką jakość i przydatność projektu. Każda rezydencja posiada zadaszony parking i magazyn. Wysoka klasa efektywności energetycznej A + zapewnia wydajność operacyjną i długotrwałą trwałość. Ze względu na dogodną lokalizację, ograniczoną liczbę mieszkań i stabilny popyt, projekt ten jest atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla życia, jak i inwestycji.