Dom 3 pokoi 207 m² Palodeia, Cypr

Palodeia, Cypr, Palodeia
$530,504
$2,563/m²
;
In CRM: 62137
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    207 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    305 m²

Opis

Wyjątkowa kolekcja trzech przestronnych willi z trzema sypialniami położonych w spokojnej i spokojnej części Palodii, oferujących doskonałą równowagę pomiędzy spokojnym życiem i łatwym dostępem do miasta. Każda willa jest starannie zaprojektowana z nowoczesnymi open- plan przestrzeni życiowej, płynnie łącząc kuchnię, jadalnia i saloniki do prywatnego ogrodu i zadaszony taras, tworząc idealne środowisko zarówno dla relaksu i rozrywki. Główne cechy Nowoczesny projekt architektoniczny Jasne i funkcjonalne układy Prywatne obszary zewnętrzne Cicha lokalizacja mieszkalna Dostępność Dom Powierzchnia kryta 192 m2 Pokryte werandą 15 m2 Nieprzykryta weranda 5 m2 Status: W trakcie budowy Data zakończenia: koniec 2026 r.