Penthouse z 2 sypialniami 75 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$511,752
$6,823/m²
;
In CRM: 219229
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $6,823/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż nowoczesny penthouse na etapie budowy w jednym z najbardziej popularnych obszarów - Ayios Athanasios. Obiekt ten oferuje 75 metrów kwadratowych przestrzeni wewnętrznej, dwie przytulne sypialnie i dwie stylowe łazienki. Dla Twojej wygody i prywatności, istnieje bezpośredni dostęp windą, która daje luksus codziennej działalności.

Ayios Athanasios słynie z spokojnej atmosfery i przyjaznej rodzinie społeczności. Obszar łączy w sobie korzyści z życia zarówno w mieście, jak i poza miastem: łatwo dostać się do centrum miasta i autostrady, co łatwe i wygodne. Również w pobliżu znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia - szkoły, sklepy i restauracje.

Apartament znajduje się w zamkniętym kompleksie, który zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność. Duże okna i układ open- space oferują piękne widoki na miasto i wypełnić pokój naturalnym światłem. Wysoka efektywność energetyczna klasy A + znacznie zmniejszy koszty użytkowania i zminimalizuje wpływ na środowisko. Uruchomienie obiektu planowane jest na 2028 r., a brak mebli daje doskonałą okazję, aby wyposażyć przestrzeń do własnych potrzeb.

Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dziś uzyskać więcej informacji o tym unikalnym penthouse i zorganizować doświadczenie oglądania.