Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$530,320
$4,743/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $4,743/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Ten wielofunkcyjny kompleks oferuje unikalny styl życia otoczony infrastrukturą miejską tętniącego życiem centrum Limassol. Mieszkańcy rezydentów i pracowników biurowych docenią zalety projektu, który zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy komfortem zamkniętego kompleksu a bliskością wszystkich korzyści metropolii. Doskonale zaprojektowane przestrzenie mieszkalne i nowoczesne pomieszczenia biurowe przemyślą koncepcję życia i pracy w ramach jednego kompleksu Tutaj czekasz nie tylko na pomieszczenia mieszkalne i biurowe, ale styl życia, który polega na pozwalaniu sobie na najlepsze - status, estetyka i komfort. Projekt oferuje tereny zielone i wspólny basen, strzeżone wejście do kompleksu, prywatny parking i spiżarnię dla każdego mieszkania. Wnętrza apartamentów i biur zachwycą Państwa nowoczesnym luksusem: wysokimi sufitami, wysokiej jakości wykończeniami, izolacją termiczną i energooszczędnymi technologiami, w tym systemami fotowoltaicznymi oraz efektywnością energetyczną klasy A. Projekt zapewnia doskonałą atrakcyjność inwestycyjną dzięki doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastrukturze i obecności nowoczesnego centrum biznesowego na terytorium kompleksu. Prowadzi to do wysokiego popytu na wynajem i zakup, co obiecuje doskonałą płynność.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Rekreacja