Willa 4 pokoi 206 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$1,01M
$4,923/m²
;
Data aktualizacji: 23.09.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    206 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    668 m²

Opis

Cypress Haven Villas - wille luksusowe w Kamares, Cypr

Cypress Haven Villas w Kamares oferuje zapierające dech w piersiach widoki na dolinę i wybrzeże Morza Śródziemnego. Zaprojektowane z kamienia patio i werandy, wille wzmacniają przestronne życie, jadalnia, nauka / 4 sypialnia i obszary kuchni, tworząc otwartą i zachęcającą atmosferę.

W salonie znajduje się uroczy tradycyjny kominek, dodając ciepło i charakter, podczas gdy w pełni wyposażona kuchnia zapewnia obszerne przechowywanie i praktyczne miejsce pracy, łącząc funkcjonalność ze stylem komfortowego życia śródziemnomorskiego.