Willa 4 pokoi 486 m² Zygi, Cypr

Zygi, Cypr, Zygi
$1,62M
$3,337/m²
;
In CRM: 236153
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    486 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    370 m²

Opis

Four-Sypialnia Villa z Premium Wykończenie i Elegancja Przybrzeżna Ta luksusowa willa z czterema sypialniami jest przeznaczona do życia rodzinnego i wyrafinowanej rozrywki. Położony w bezpiecznej, niskiej gęstości rozwoju bezpośrednio na wybrzeżu, nieruchomość oferuje harmonijną mieszankę włoskiego stylu i śródziemnomorskiego komfortu. Willa posiada ekspansywny salon na parterze z kamiennymi wykończeniami i bezproblemowym dostępem do tarasów zewnętrznych. Na górze, sypialnie są starannie rozłożone, z głównym apartament oferuje balkon z widokiem na morze i łazienkę z najwyższej jakości powierzchni marmuru. Dzięki prywatnej działce, krajobrazowej okolicy i możliwości dostosowania się do basenu lub spa na świeżym powietrzu, dom oferuje zarówno elastyczność i wyłączność. Dodatkowe funkcje obejmują parking podziemny, prywatny garaż, smarthome gotowości, i dostęp do wspólnych ośrodków w stylu.

Lokalizacja na mapie

Zygi, Cypr, Zygi
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny