Dom 4 pokoi 216 m² Murter, Chorwacja

Murter, Chorwacja, Opcina Murter Kornati
$2,23M
$10,316/m²
;
Data aktualizacji: 4.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    216 m²

Opis

Wysokiej jakości nowoczesna willa jest na sprzedaż, znajduje się w pierwszym rzędzie nad morzem, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na wyspie Murter. Ten luksusowy obiekt o powierzchni około 400 m2 i powierzchni mieszkalnej 216 m2 rozłożonej na dwa piętra doskonale łączy nowoczesną ekspresję architektoniczną z spokojnym śródziemnomorskim środowiskiem.
Architektura i układ wnętrza
Na parterze znajduje się elegancka część wejściowa prowadząca do przestronnego salonu typu open- concept, połączonego z nowoczesną kuchnią i jadalnią. Duże szklane ściany otwierają przestrzeń na zadaszony taras z widokiem na morze, gdzie znajduje się basen z miejscem do opalania, otoczony starannie ogrodzonym śródziemnomorskim ogrodem. Na parterze znajduje się również wygodna sypialnia, łazienka, pralnia i magazyn.
Na piętrze znajdują się trzy luksusowo urządzone sypialnie, każdy z własną łazienką i wbudowane szafy. Wszystkie pokoje mają dostęp do zadaszonych tarasów oferujących spektakularny widok na morze, wyspy i zachód słońca nad Kornati.
Jakość sprzętu i konstrukcji
Willa będzie w pełni wyposażona i wyposażona w designerskie meble. W zestawie znajdują się zaawansowane instalacje techniczne: ogrzewanie podłogowe, klimatyzatory, pompa ciepła, nadzór wideo, system alarmowy i stolarka aluminiowa z ekranami owadów. Najwyższej jakości materiały zostały wykorzystane w celu zapewnienia trwałości i wysokiej jakości doświadczeń życiowych.