Mieszkanie 1 000 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$66,766
$67/m²
;
In CRM: 66861
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2024

• Adres
    1 vi maj

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $67/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 000 m²

Opis

Oferujemy działkę w strefie wiejskiej. Kosharitsy, w okolicy „ Chokalovata Czech “. Jego powierzchnia wynosi 1000 metrów kwadratowych. m. Wieś znajduje się w gminie Nessebar, w regionie Burgas, i znajduje się 6 km od hotelu. z Sunny Beach. Sekcja w przepisach, z elektrycznością i wodą. Znajduje się na szczycie i ma piękny widok na morze, Słoneczną Plażę, Nessebar i St. Vlas i las. Powietrze w tym obszarze jest czyste i sprzyja relaksowi, a dlaczego nie na stałe! Oferujemy naszą pomoc boczną w zakresie wysokiej jakości budowy domu lub budynku mieszkalnego w dobrej cenie i krótkim czasie.   Cena: 29 000 euro

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?