Mieszkanie 3 pokoi 128 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$174,838
$1,370/m²
;
In CRM: 342595
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,370/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    128 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

2- Sypialnia Apartament w kompleksie Peter House, Sunny Beach Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament z widokiem na basen w kompleksie Peter House, zaledwie 100 metrów od plaży i tętniącej życiem promenady Sunny Beach. Mieszkanie jest idealne na całoroczne życie lub wynajem inwestycji. Apartament ma powierzchnię 127.61 m ² i obejmuje: Sala wejściowa Salon z kuchnią i jadalnią Dwie sypialnie Dwie łazienki z toaletami Duży balkon z meblami ogrodowymi, idealny do wypoczynku wiosną i latem Jest on w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub wynajęcia. Kompleksowe oferty: Trzy baseny, w tym basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci i klub dla dzieci Klub fitness Roczna ochrona Parking Roczna opłata za utrzymanie: €11 / m ² Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!