Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$110,805
$1,731/m²
;
In CRM: 341680
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,731/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Apartament z jedną sypialnią i widokiem na basen 124; Royal Sun, Sunny Beach Na sprzedaż znajduje się apartament w prestiżowym kompleksie Royal Sun, położony około 350 metrów od plaży i w odległości spaceru do sklepów, restauracji i innych udogodnień. Kompleks ma bardzo dobre oceny na Rezerwacja i jest idealny do inwestycji, stałe życie lub wakacje. Szczegóły apartamentu: Apartament na sprzedaż posiada jedną sypialnię, znajduje się na 6 piętrze Royal Sun Complex, Sunny Beach i oferuje piękny widok na basen. Ma powierzchnię 64 m2 i składa się z sali wejściowej, jasnego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, przytulnej sypialni, łazienki z WC i wanną, a także dwóch tarasów - jeden z widokiem na basen i dobrze utrzymane wewnętrzne tereny kompleksu, a drugi z widokiem na ulicę. Mieszkanie jest sprzedawane umeblowane i wyposażone, jak pokazano na zdjęciach. Kompleksowe udogodnienia (Royal Sun, Sunny Beach): 3 baseny (w tym basen dla dzieci) Lobby bar i restauracja SPA i centrum fitness Supermarket i sklepy Ogród i plac zabaw dla dzieci 24 / 7 bezpieczeństwo i odbiór Opłata za utrzymanie: €16,80 / m2 + €5 / m2 fundusz naprawczy rocznie Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować przeglądanie.