Mieszkanie 2 pokoi 48 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$123,339
$2,570/m²
;
In CRM: 34084978
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,570/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34084978
Cena: 106,900 euro
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 47,95 m2
Piętro: 4
Podatek od wsparcia: 1,100 euro rocznie
Etap budowy: ustawa 14, w pełni przygotowana, w oczekiwaniu na ustawę 16.
Apartament z 1 sypialnią oferuje wysokiej jakości wykończenie "pod klucz", wykonane z nowoczesnych materiałów, z możliwością wyposażenia designerskich mebli i urządzeń z urządzeń gospodarstwa domowego w tym samym stylu z koncepcją kompleksu.
Sweet Homes 9 - nowy rozdział w historii nowoczesnego i komfortowego życia nad morzem
Firma deweloperska prezentuje swój nowy projekt - kompleks mieszkalny Sweet Homes 9, kontynuując tradycję jakości i wyśmienitego stylu, które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Projekt ten łączy komfort, bezpieczeństwo i wysokie standardy komfortu, tworząc przestrzeń, w której każdy może czuć się jak w domu, nawet podczas wakacji.
Sweet Homes 9 znajduje się w jednym z najbardziej komfortowych i spokojnych obszarów Sunny Beach - niedaleko od centrum ośrodka, ale z dala od jego hałaśliwego rytmu. Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w odległości spaceru: sklepy, apteka, centrum medyczne, restauracje, banki, przystanki transportowe. Do plaży można dojść w ciągu zaledwie 10 minut.
Architektura kompleksu jest wykonana w nowoczesnym stylu z wyrafinowanymi detalami i harmonijnymi proporcjami. Budynek składa się z parter poziomu i sześciu pięter mieszkalnych, gdzie apartamenty od 31 do 183 m kw. - studia, jeden i dwa apartamenty sypialne, a także przestronne trzypokojowe apartamenty. Wszystkie apartamenty wyróżniają się przemyślanymi układami i funkcjonalnością.