Mieszkanie 2 pokoi 42 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$228,000
$5,394/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    prospekt Rokossowskiego, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,394/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1972
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż jest przytulny i jasny apartament położony na piątym piętrze piętrowego domu. Powierzchnia apartamentu wynosi 42,27 m2, według NSS. Układ składa się z dwóch wyizolowanych pokoi (17.3 m kw. i 7.74 m kw.), oddzielnej łazienki, wygodnego magazynu i przeszklonego balkonu.

Apartament jest gotowy do życia i czeka na nowych właścicieli. Niedawno dom został przebudowany, w tym remont elewacji, naprawy dachu i całkowitej wymiany komunikacji technicznej. Nowoczesne okna są zainstalowane w pokojach i kuchni, a dla Państwa komfortu, apartament posiada klimatyzację. Niektóre meble i urządzenia pozostają, co pozwoli Ci na szybsze osiedlenie się.

Z okien mieszkania znajduje się przyjemny widok na zieleni terytorium domu. W pobliżu domu znajduje się dobrze strzeżony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i przestronny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zielony park, idealny do spaceru i relaksu.

Rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia wszystko, co niezbędne do komfortowego życia: w odległości spaceru są hipermarkety "Hippo" i "Santa", jak również sklep OMA. Do stacji metra można dotrzeć w zaledwie 10 minut środkami transportu publicznego, których przystanki znajdują się bardzo blisko. W okolicy znajdują się również przedszkola, szkoły, sklepy, kawiarnie i kluby fitness.

W wejściu jest spokojna atmosfera dzięki przyjaznym sąsiadom. Mieszkanie posiada również piwnicę. Jest to świetna oferta dla tych, którzy cenią komfort, spokój i dogodną lokalizację.

Obszar ten jest wymieniony przez NSC.

Pracujemy z różnymi rodzajami pożyczek:

- Budowlany system oszczędnościowy z Belarubank;

- Kapitał rodzinny;