Mieszkanie 3 pokoi 61 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$62,000
$1,015/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    ulica Bohaterów Obrony Twierdzy Brzeskiej, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,015/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1966
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Interkom

Opis

3 - pokojowe mieszkanie, g. Brest, st. Heroes of Defense of the Brest Forteca, 1966, 4 / 5 cegły, 62.6 / 61.1 / 45.6 / 6.2, oddzielna łazienka, piwnica, dwa balkony przeszklone, sufity - częściowo śnieg (2.50 m), częściowo okna (aneks kuchenny i sypialnia) laminatowe podłogi, nowe rury i płytki, drewniane drzwi wewnętrzne - pod lakierem (, podwójne drzwi frontowe - metal i drewniane, telefon, intercom. Zestaw słuchawkowy kuchni. Mieszkanie jest w stanie mieszkalnym. Więcej Handel - zawsze jest możliwy! Jesteśmy gotowi do pomocy w sprzedaży nieruchomości na zakup tego obiektu, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej. Jesteśmy tam, gdzie ty! INSTAGRAM • VCONTACT • JEDNOSTKI Wybierz sieć społeczną wygodną dla Ciebie Przejdź i SIGN do naszego konta tematycznego: • instagram.com / pro.kvartira.brest • vk.com / pro.kvartira.brest • ok.ru / pro.kvartira.brest Ponad 5000 ofert - sprawdzone opcje i ceny akcji Daily News, Price and Thematic Submissions! Brest • Kobrin • Zhabinka • Malorita • Kamenets • Wysoka Zobacz inne tematyczne konta mediów społecznościowych:

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Brześć
Edukacja
Opieka zdrowotna