Mieszkanie 1 pokój 63 m² Golem, Albania

Golem, Qerret, Albania, Bashkia Kavaje
$125,364
$1,990/m²
;
In CRM: 6144835
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.04.2026

Cena za m²
    $1,990/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Opis

Paradise Palm Rezydencja to nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks mieszkalny zbudowany w Qerret, Kavajë, jednym z najbardziej preferowanych obszarów przybrzeżnych w Albanii. Ten unikalny projekt położony jest zaledwie 300 metrów od morza i oferuje szeroką gamę pomieszczeń mieszkalnych, handlowych i biurowych. Łączy w sobie najwyższe standardy konstrukcyjne, nowoczesny komfort i elegancką estetykę, tworząc idealne środowisko dla stałego pobytu, relaksujące wakacje, a także cenne inwestycje.

Kompleks znajduje się w jednym z najcichszych i najbardziej strategicznych obszarów Qerret, z łatwym dostępem do plaży i nowoczesnej infrastruktury.

• 20 budynków - 1 hotel z prywatnym basenem i 19 budynków mieszkalnych
• 1 + 1, 2 + 1 i dwupoziomowe apartamenty - opcje łączenia przestrzeni dla większych obszarów
• Rozmiary apartamentów od 46,5 m ² do 91 m ²
• 2 poziomy podziemnego parkowania - każdy budynek wyposażony jest w podziemny parking

Informacje o apartamencie:
• 5 piętro
• Powierzchnia netto: 62,9 m ²
• Powierzchnia brutto: 72,2 m ²

Układ:
• Salon
• Kuchnia
• 1 sypialnia
• 1 łazienka
• 1 Balkon

Inne cechy:
• Winda
• Orientacja południowa
• Wykonanie wysokiej jakości
• Wielkość normalna
• Preferowany obszar mieszkalny

Aby odwiedzić nieruchomość, skontaktuj się z nami.

Lokalizacja na mapie