Mieszkanie 1 pokój 60 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$194,746
$3,246/m²
;
In CRM: 5442106
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $3,246/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament 1 + 1 na sprzedaż w zimnej wodzie, Vlora do Blue Revolution

Oferuje się go na sprzedaż do 1 + 1 mieszkania, na drugim piętrze budynku windy, w kompleksie Blue Javier, w jednym z ulubionych obszarów Vlora..

Interfejs: 60 m2 netto / 70 m2 brutto

Zarządzanie domem:
• Salon + kuchnia
• 1 sypialnia
• 1 toaleta
• Ballcon

Lokalizacja w Blue Javier, w mieście Vlora, czyni tę nieruchomość doskonałą okazją do życia lub inwestowania na wybrzeżu.

💰 Cena: 170,000.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć