Mieszkanie 3 pokoi 99 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$211,797
$2,139/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,139/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    90 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

APARTAMENT 2 + 1 DLA SPRZEDAŻY W TRANSBALKAN DRODZE, VLORA ALBANIA!

  • Nowoczesny apartament na sprzedaż w Transbalkan Road, bardzo blisko głównych obiektów, takich jak rynki, szkoły, apteki, itp.
  • Obiekt znajduje się na 7. piętrze nowego 10- piętrowego budynku z windą, ukończonego w 2023 roku, o wysokich standardach budowlanych i najwyższej jakości wykonania.
  • Mieszkanie jest zorganizowane w następujący sposób:
  • 2 sypialnie,
  • 1 pokój dzienny połączony z kuchnią,
  • 1 łazienka,
  • 1 balkon.
  • Mieszkanie jest nowo umeblowane i nigdy wcześniej nie było zamieszkane.
  • Posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest idealną szansą zarówno na życie, jak i na inwestycje.
  • Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, prosimy o kontakt!