Mieszkanie 2 pokoi 72 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$188,264
$2,615/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,615/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

DLA APARTAMENTU SPRZEDAŻY 1 + 1 W REZYDENCJI "TIRANA GOLDEN PARK 3"!! Apartament na sprzedaż 1 + 1, Golden Park Residence 3 Szczegóły dotyczące własności: - Rok budowy: 2026 - Powierzchnia całkowita: 72.03 m ² - Powierzchnia netto: 62,0 m ² - Piętro: 12 (mieszkalne, nie górne piętro) - Z windą Układ wnętrza: - Dystrybutor korytarzy - Salon razem z kuchnią - 1 Sypialnia - 1 Łazienka z oknem - 1 Balkon Budynek jest mieszkalny, położony na 12 piętrze, a nie na najwyższym piętrze, z 2 windami. Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę nieruchomości, skontaktuj się z nami.