Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$122,868
$2,118/m²
;
Data aktualizacji: 18.08.2025

Cena za m²
    $2,118/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    58 m²

Opis

Na sprzedaż jest stylowy 1 + 1 apartament świeżo odnowiony w dzielnicy Plazh, Rrota Kuqe. Położony na 9 piętrze w budynku z windą i o powierzchni 58 m kw. Jest balkon z widokiem na morze! Mieszkanie jest umeblowane, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Cena: 105 000 €(obiekt 290525-1)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?