Mieszkanie 1 pokój 126 m² Palase, Albania

Himare, Palase, Albania, Bashkia Himare
$377,235
$2,983/m²
;
Data aktualizacji: 27.12.2024

Cena za m²
    $2,983/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²

Opis

APARTAMENT 1+1 W WSI GREEN COAST

Położone na białym wybrzeżu Palasy Green Coast zostało zaprojektowane tak, aby w naturalny sposób łączyć się z otoczeniem, oferując wygodne i „powolne” życie. Green Coast będzie ważnym symbolem nowoczesności, dynamiki i relaksu.

📌 Szczegóły:
Łyk. Razem: 126,48 m2
Łyk. Konstrukcja: 78,60 m2
Łyk. Balkony: 12,01 m2
Łyk. Weranda: 3,90 m2
Łyk. Powierzchnia wspólna: 31,97 m2
Łyk. Magazyn: 12,60 m2
Łyk. Garaż: 12,50 m2

🏷️ Cena: 362 264 €, a garaż wliczony w cenę: 25 000 €

Likwidacja:
✅Rata 1: 30% rezerwacji
✅Rata 2: 20% skompletowania karabinka
✅ Rata 3: 20% ukończenia murowania
✅Rata 4: 20% zakończenia remontu
✅Rata 5: 5% dostawy kluczy
✅Rata 6: 5% certyfikatu

Green Coast 2 jest kontynuacją Green Coast 1 i oba uważane są za główne kierunki niezwykłej Riwiery Albańskiej, oferujące najwyższą jakość życia we współczesnej architekturze, inspirowanej tradycyjnymi wartościami okolicy. Wyjątkowy projekt dla tych, którzy chcą cieszyć się przyrodą i pięknem wspaniałej Riwiery Albańskiej przez cały rok, w harmonii z nowoczesnym designem architektury, inspirowanym tradycją. Piękna biała plaża żwirowa otoczona jest krystalicznie błękitną wodą i zielonymi wzgórzami, co czyni ten obszar wymarzonym miejscem nie tylko na wakacje, ale także do zamieszkania.