Magazyn 70 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$88,643
$1,266/m²
;
In CRM: 5230
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $1,266/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Garaż 70 m ² do wynajęcia, położony bardzo blisko Conad na bulwarze Ismail Qemali, w przystępnej i bezpiecznej okolicy. Przestrzeń jest wystarczająca dla 2 pojazdów, a drzwi zapewniają całkowite zamknięcie i maksymalne bezpieczeństwo.

Dlaczego ten garaż jest idealnym wyborem?
• Przestronny obszar i wygodne wejście
• Możliwość podwójnego zastosowania: parking + przechowywanie do użytku prywatnego lub służbowego
• Wysokie położenie po południu, blisko głównych dróg
• Rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne dla biznesu lub rodziny

✅ Cena: 100 euro / miesiąc
✅ Powierzchnia: 70m2

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty