Дом 5 комнат 275 м² Нео Хорио, Кипр

Нео Хорио, Кипр
$3,38 млн
НДС
$12,292/м²
;
In CRM: 86341500
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 15.05.2026

Год сдачи
    2025
  • Количество этажей
    Количество этажей
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    5
  • Количество спален
    Количество спален
    4
  • Количество ванных
    Количество ванных
    5
  • Общая площадь
    Общая площадь
    275 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    275 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    940 м²

Описание

Тази спокойна вила е рядка резиденция на брега на морето, разположена в затворена общност с ниска гъстота на населението на ръба на полуостров Акамас в района на Пафос - един от последните девствени крайбрежни резервати в Кипър. Заобиколена от защитена природа и с изглед към безкрайната синева на Средиземно море, тази вила предлага пълно уединение, директен достъп до морето и изискан начин на живот, потопен в спокойствие. Предназначена за взискателни собственици, които ценят пространството и комфорта, вилата е разположена на обширен парцел с площ 940 m² и разполага с 4+1 спални, идеални за семеен живот или посрещане на гости. Интериорът преминава безпроблемно през няколко нива, като обширните дневни и трапезарии се отварят към озеленени градини, слънчеви тераси и частен плувен басейн. Големите отвори показват гледки към морето и пейзажа, като изпълват дома с естествена светлина и поддържат постоянна връзка с природата. С обща покрита площ от 320 м², от които 275 м² вътрешно пространство и 44 м² покрити тераси, вилата балансира елегантната архитектура с живота на открито. Асансьор свързва всички нива, а допълнителните пространства позволяват обособяването на стая за игра, дневна или помещения за персонала, предлагайки гъвкавост за адаптиране на дома към вашия начин на живот. Обитателите се възползват от напълно управлявана среда с 24/7 охрана, управление на имота, отдаване под наем и услуги, свързани с начина на живот, което гарантира спокойствие, независимо дали вилата се използва като постоянно жилище или като луксозно място за отдих. Разположена на няколко минути от Синята лагуна, националния парк Акамас, яхтеното пристанище Лати и престижния хотел Anassa, това е наистина изключителна възможност за собственост. Вила № 13 Цена: 2 900 000 евро + ДДС Доставка: март 2026 г. Рег. №: 1315 | Лиценз №: 368/E