Mieszkanie 3 pokoi 150 m² Ban Nakok, Tajlandia

Ban Nakok, Tajlandia, Chalong
$402,352
$2,682/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    sxy cea fa 48

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,682/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

CHA22820

Ten dobrze zaprojektowany prywatny basen willa w Chalong jest mądrym wyborem dla komfortowego życia rodzinnego lub długoterminowych inwestycji w jednym z najbardziej praktycznych obszarów mieszkalnych Phuket. Ukończone w 2023 roku, dom łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalne przestrzenie wewnętrzne i prywatny obszar zewnętrzny, który jest łatwy w utrzymaniu. Z hojną przestrzenią życiową i prywatnym basenem oferuje codzienny komfort bez zbędnej złożoności.

Kluczowe zalety:

  • Prywatny basen 10-metrowy
  • Nowoczesny układ z naturalnym światłem
  • Nadaje się do życia rodzinnego lub długoterminowego wynajmu
  • Wykonane i gotowe do wprowadzenia
  • Ciche środowisko mieszkalne

Lokalizacja:
Willa znajduje się w Chalong, obszarze znanym z równowagi między spokojem mieszkalnym i codzienną wygodą. Szkoły międzynarodowe, w tym BCIS i inne dobrze znane ośrodki edukacyjne, są w zasięgu ręki. W pobliżu znajdują się pier, centra fitness i lokalne rynki, a plaże Nai Harn i Rawai są niedaleko. Do centrów handlowych, szpitali i Phuket Town można dotrzeć w około 15- 20 minut, co czyni to miejsce praktycznym dla pełnego życia.