Willa 3 pokoi 229 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$399,000
$1,742/m²
;
Data aktualizacji: 23.02.2026

Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    229 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    229 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    157 m²

Opis

MORI to nowoczesny projekt willi zainspirowany ponadczasowym luksusem minimalistycznym, przeznaczony do oferowania oświetlonych wnętrz, komfortu i eleganckiego codziennego życia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte