Willa 2 pokoi 120 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$443,990
$3,700/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    Soi Samakki 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Położony w bujnym tropikalnym ogrodzie w Rawai, Willa ta jest pięknie wykonana 2-pokojowa luksusowa willa basen, który łączy komfort, sztukę i funkcjonalność. Ta w pełni umeblowana willa jest częścią nowoczesnego rozwoju Baannaraya, co czyni ją idealną jako prywatny dom lub wysokiej rentowności inwestycji. Willa, zbudowana na powierzchni 300 m ², oferuje 120 m ² wewnętrznej powierzchni mieszkalnej owiniętej wokół spokojnego basenu słonego (8m x 4m). W środku znajdą Państwo ciepłą, artystyczną atmosferę z przemyślanymi szczegółami i wysokiej jakości wykończeniami. Open-plan życia i jadalnia płyną bez wysiłku do pokładu słonecznego, tworząc zaproszenie do życia na zewnątrz. Każda z nich jest wyjątkowo zaprojektowana z własnym kolorem i bezpośrednim dostępem do basenu, oferując prywatność i spokojną atmosferę. Cechy własności: Cena: 14,500,000 THB Powierzchnia: 300 m2 (Freehold, tytuł Chanote) Powierzchnia użytkowa: 120 m2 Sypialnie: 2 (ensuite) Kąpiele: 2 Basen: 8m x 4m basen słonej wody Design: Lokalne inspirowane wystrój z naturalnych materiałów Meble: W pełni umeblowane Własność: Freehold via Thai Company (included) Rental Performance: Udowodnione wysokie dochody z wynajmu Transfer Fees & Taxes: Wliczone w cenę sprzedaży Lokalizacja - Soi Samakki 1, Rawai, Phuket: Villa Isawan jest idealnie położony zaledwie 5 minut spacerem do Sai Yuan Road, głównej ulicy handlowej Rawai z restauracji, sklepów i lokalnych udogodnień. Nai Harn Plaża znajduje się w odległości poniżej 10 minut, podczas gdy Kata Beach, Big Budda i Karon Beach można dotrzeć do wszystkich w ciągu 10- 15 minut samochodem. Kulturalny zabytek Phuket, Wat Chalong, jest również zaledwie 5,3 km stąd. Niezależnie od tego, czy szukasz rezydencji w pełnym wymiarze czasu czy willi inwestycyjnej na południu Phuket, Villa Isawan oferuje styl, komfort i silną wartość w jednej z najbardziej uroczych dzielnic wyspy. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zaplanować prywatne przeglądanie lub poprosić o więcej informacji.