Mieszkanie 1 pokój 48 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$184,081
$3,835/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Soi Haddsurin 8

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,835/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Opis

SUR6188

Znany na wyspie Phuket i jeszcze więcej, deweloper rozpoczął kolejny nowy projekt!

Projekt zostanie zbudowany zaledwie 350 metrów od białych piasków plaży Surin i tylko 900 metrów od słynnej plaży Bang Tao.

Projekt architektoniczny projektu uosabia się w stylu neoklasycznym. Przesuwane okna panoramiczne zostaną zainstalowane na całej szerokości salonu. Dzięki temu możliwe będzie dostarczenie maksymalnego oświetlenia do pomieszczenia i stworzenie tropikalnej atmosfery.

Można kupić jednopokojowe apartamenty w przystępnej cenie w nowym condominium. Powierzchnia tych apartamentów wynosi 51 m2. Klasyczny design apartamentów wykonany jest z całą surowością i elegancją ogólnego stylu projektu. Istnieje oddzielna przestronna sypialnia i duży salon. Skala kolorów została wybrana, aby dać przyjemność już z uczuciem wizualnym. Oczywiście, deweloper oferuje wysokiej jakości meble, które profesjonaliści wybrali specjalnie dla Ciebie.

Kompleks składa się tylko z 82 apartamentów z różnych planów układów:

  • Studio od 30 m2 do 40 m2
  • Apartamenty jednopokojowe - 51 m2