Mieszkanie 3 pokoi 255 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$567,798
$2,227/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,227/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    255 m²

Opis

TAL22386

Wejdź w świat, w którym elegancja spotyka prostotę. Ta ograniczona kolekcja tylko czterech ekskluzywnych willi basenowych oferuje bezproblemową mieszankę nowoczesnych udogodnień i ponadczasowego japońskiego wzornictwa. Ciesz się spokojem natury, a jednocześnie dogadzać w najlepszych udogodnień współczesnego życia.

Lokalizacja:
Położony w spokojnej okolicy, te wille są doskonale usytuowane, aby zapewnić zarówno odosobnienie i łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień i atrakcji, tworząc idealną równowagę spokoju i wygody.

Projekt (wewnętrzny / zewnętrzny):

  • Wnętrze:
    Każda willa posiada trzy przestronne sypialnie i trzy luksusowe łazienki. Dzięki w pełni wyposażonej kuchni i starannie zaprojektowane wnętrza, domy te obejmują japońską filozofię "mniej jest więcej", zapewniając prostotę i elegancję w każdym szczególe.

  • Zewnątrz:
    Konstrukcja zawiera oszałamiającą cechę kamiennej ściany, podkreślającą zewnętrzny apel willi. Każda willa jest wyposażona w prywatny basen słony (3,50 m x 7,20 m) i prywatny parking dla jednego samochodu, wszystkie otoczone bujną zielenią, aby zwiększyć połączenie z naturą.