Willa 3 pokoi 225 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$456,430
$2,029/m²
;
In CRM: 10012402603
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Suksan 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    225 m²

Dla kogo:
Idealny wybór dla tych, którzy dążą do luksusowego i wygodnego życia w otoczeniu tropikalnej przyrody. Świetny dla rodzin ceniących spokój ducha i inwestorów zainteresowanych dochodową inwestycją.

O lokalizacji:
Villa Sunpao – Phase 1 znajduje się w dzielnicy Rawai w Phuket, zaledwie krótki spacer od śnieżnobiałej plaży Nai Harn. Świetne miejsce z szybkim dostępem do kluczowych punktów: lotnisko 60 minut, marina Chalong i szkoły międzynarodowe 5-20 minut drogi.

O projekcie:
Projekt składa się z ekskluzywnych willi z 3 sypialniami i basenem, opracowanych przez Suksan Group. Wille oferują nowoczesny design z elementami tropikalnej estetyki. Przestrzenie wewnętrzne można dostosować, w tym meble od Armony Italy. Oprócz użytku osobistego, projekt oferuje udział w programie «Resort Program» dla krótkoterminowego wynajmu.