Willa 3 pokoi Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,37M
$2,828/m²
;
Data aktualizacji: 12.03.2026

Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    485 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    502 m²

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Opis

W kompleksie: projekt zajmuje powierzchnię 7 629 metrów kwadratowych (4.8 raj). Na tym terytorium jest 11 luksusowych willi. Również w 7 sklepach na Fifth Element Plaza Mall, 24-godzinna ochrona, prywatne wewnętrzne drogi, szeroki wybór wspólnych terenów zielonych. Istnieją jeziora i drzewa, atmosfera luksusu i spokoju. W willi: na pewno docenią idealne wyczucie czasu nowoczesnego designu z azjatyckim kolorem. Wille w tym kompleksie i mdash; Jest to niezrównany komfort i samotność w starannie przemyślane przytulne i atmosferyczne ustawienie. Projekt obejmuje: oddzielne sypialnie, każdy z własną łazienką i WC; przestronne i przestronne salony i jadalnie; prywatny parking, terytorium, gdzie bujna tropikalna roślinność, obszary rekreacyjne w cieniu, a także prywatny basen ponad 40 metrów kwadratowych.

Willa mieści się w nowym budynku

Lokalizacja na mapie

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale

Wideo recenzja Willa w Choeng Thale, Tajlandia