Willa 2 pokoi 164 m² Santa Pola, Hiszpania

Santa Pola, Hiszpania
$661,684
$4,035/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    216 m²

Opis

Położony w uroczej okolicy Gran Alacant, ta ekskluzywna kolekcja 8 niezależnych domów oferuje idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i komfortu. Bliskość morza, zaledwie 2,8 km od hotelu, pozwala cieszyć się morską bryzą i przyjemnymi plażami. Ponadto, bliskość lotniska, 9 km od hotelu, ułatwia podróże dla częstych ulotek. Domy te zostały zaprojektowane, aby oferować nowoczesny i wygodny styl życia, z układem, który dostosowuje się do potrzeb każdej rodziny.

OBSZARY ZEWNĘTRZNE

Zewnętrzna konstrukcja tych niezależnych domów w Gran Alacant koncentruje się na integracji z naturalnym otoczeniem. Każda nieruchomość posiada prywatny ogród, idealny do cieszenia się śródziemnomorskim klimatem i hosting plenerowe spotkania. Taras jest idealnym miejscem na relaks i podziwianie widoki. Ponadto każdy dom posiada prywatny basen, zapewniając osobistą oazę do chłodzenia podczas ciepłych dni letnich. Obecność garażu zapewnia wygodę i bezpieczeństwo parkingów.

OBSZARY INDOROWE

Wnętrze tych niezależnych domów jest przeznaczone do maksymalizacji komfortu i funkcjonalności. Opcje aranżacji obejmują domy z 2 lub 3 sypialniami, wszystkie z 2 łazienkami, umożliwiając dostosowanie do różnych potrzeb rodziny. Podłogi płytki porcelany dodać trochę elegancji i są łatwe w utrzymaniu. Domy wyposażone są w nowoczesne urządzenia i klimatyzację, wraz z przedinstalacją do dodatkowych systemów. Built- in szafy oferują dużą ilość miejsca do przechowywania, przyczyniając się do uporządkowanego i niezakłóconego środowiska.