Dom 4 pokoi 688 m² Monforte del Cid, Hiszpania

Monforte del Cid, Hiszpania
$2,62M
$3,802/m²
;
In CRM: 486838
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2026

Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    688 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Poznaj eleganckie pojedyncze wille położone w uprzywilejowanej lokalizacji przed prestiżowym polu golfowym, przeznaczone dla osób poszukujących luksusowego życia na pięknym wybrzeżu Alicante. Te Wyrafinowane Residences oferują cztery sypialnie, rozległe działki, przestronne tarasy i najwyższej jakości wykończenia, wszystko w wyjątkowym naturalnym otoczeniu. Wille, położone obok słynnego pola golfowego, wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i harmonijną integracją z krajobrazem, co pozwala cieszyć się klimatem śródziemnomorskim z wyjątkowymi widokami. Każda rezydencja obejmuje dwa piętra i przestronną piwnicę. Oferuje obszerny salon z w pełni wyposażoną otwartą kuchnią, trzy sypialnie z budynką- w szafy, dwie łazienki (jeden w sypialni głównej) i WC dla gości. W głównej sypialni znajduje się garderoba. Z salonu i dwóch sypialni jest dostęp do tarasu, który łączy się z prywatnym basenem. Istnieje również czwarta sypialnia z garderobą i łazienką, a także dwa przestronne tarasy (67 m2 i 38 m2), idealne do mebli na zewnątrz, a nawet jacuzzi, z pięknym widokiem na pole golfowe. Strategicznie położony w Alicante, te wille znajdują się zaledwie 10 minut od lotniska, 20 minut od plaż Morza Śródziemnego i blisko ważnych tętnic transportowych. Te właściwości oferują wyjątkową okazję, aby cieszyć się luksusem, komfortem i niezwykłą lokalizacją.