Willa 3 pokoi 109 m² Urbanizacion Dona Pepa, Hiszpania

Rojales, Urbanizacion Dona Pepa, Hiszpania
$673,203
$6,176/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

• Adres
    Calle Numero Siete, 6

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    227 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród
  • Basen

Lokalizacja

  • W pobliżu szkoły

Opis

DESIGN VILLA Z WSZYSTKICH LUKSEM Oddzielona willa z 3 sypialniami, 3 łazienkami, na południu. Posiada ganek / pergola 12 m2 na parterze i solarium 45 m2 na dachu. Posiada taras, prywatny ogród i dostęp do samochodu. Jest on zaprojektowany z wysokiej jakości materiałów przy użyciu najostrożniejszej technologii i oferuje największy komfort basen 6.5x3.3 z kolorowym oświetleniem, dachówka, schody z kamienia, 1.20 wodospad i ławka do siedzenia pod wodospadem. Rezydencja ta znajduje się w jednym z najpiękniejszych i najcichszych obszarów między Ciudad Quesada i Pueblo Bravo, w pobliżu parku przyrody Las Lagunas de La Mata i Torrevieja i bardzo blisko plaż Guardamar i pola golfowego La Marquesa.

Lokalizacja na mapie

Rojales, Urbanizacion Dona Pepa, Hiszpania