Mieszkanie 13 m² Niżny Nowogród, Rosja

Rosja, Niżny Nowogród
$24,844
$1,911/m²
;
In CRM: 2964796
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    14

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,911/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    13 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Studio apartament na sprzedaż w mikrodzielnicy Shcherbinka-1. Dom jest ceglana 5- piętrowy, apartament znajduje się na 2. piętrze. W mieszkaniu znajduje się łazienka i kuchenka elektryczna. Na podłodze znajduje się jeszcze wspólna kuchnia z zainstalowanymi w niej piecami gazowymi oraz możliwość umieszczania indywidualnych pralek. Powierzchnia 20 metrów kwadratowych. Stan jest po naprawie. Sprzedawany jest ze wszystkimi meblami i wyposażeniem. Dom znajduje się w cichym miejscu, trzecia linia od autostrady Gagarin Avenue. Do przystanku transportu miejskiego 5 minut spacerem. W następnym domu jest sklep "Pięć". Apartament należy do jednego właściciela i jest na sprzedaż. Pełna kwota w umowie.