Kawalerka 1 pokój 60 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$142,793
VAT
$2,380/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $2,380/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    52 m²

Opis

Gotowe Studio ze Śpiącą Niszą i Panteonem Widok - Cezar Resort III 🌊🏖