Willa 3 pokoi 831 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$3,36M
$4,049/m²
;
In CRM: 1783
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.05.2024

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    831 m²

Opis

Podłogi 5 Powierzchnia 831 mkw. Powierzchnia działki wynosi 329 mkw. Sypialnie 3 Łazienki 3 Widok na morze Siłownia Parking Odległość od morza 300 m.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?