Mieszkanie 2 pokoi 38 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$158,612
$4,174/m²
;
In CRM: 538904
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $4,174/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Opis

Numer obiektu: 538904. Usługi Agencji do zwalczania transakcji pod kluczem jest bezpłatny dla nabywcy!!!

Aby uzyskać pełną listę cenową, skontaktuj się z naszymi menedżerami!

Data dostawy: kwiecień 2027

Wyposażenie:

Położony w malowniczej miejscowości Selyanovo, ten nowy kompleks harmonijnie łączy nowoczesny design i śródziemnomorski urok. Oferuje on wyśmienite i przytulne wakacje dla tych, którzy szukają niezrównanego luksusowego stylu życia. Podziemny hotel został zaprojektowany, aby hotelowy dom żył częścią twojego stylu życia. Kompleks obejmuje w pełni wyposażone apartamenty i penthouses. Każdy obiekt posiada elegancki i nowoczesny design, wysokiej jakości wykończenia i wspaniałe widoki na morze i okoliczne góry. Właściciele mogą korzystać ze scentralizowanego zarządzania nieruchomościami i systemu wynajmu, który pozwala im zostawić swoją nieruchomość w bezpiecznych rękach podczas ich nieobecności. Goście i mieszkańcy mają dostęp do szerokiej gamy światowej klasy udogodnień i usług, co czyni go więcej niż tylko miejscem do pobytu. Od basenu i baru na dachu do wyśmienitej restauracji, spa i siłowni. Oferuje on kawiarnię, plac zabaw i dobrze zadbany park. Główną atrakcją są plaże: wybrzeże i ruchliwa autostrada Adriatyku to tylko rzut kamieniem.

Lokalizacja:
  • Pierwsza linia nad morzem;
  • W odległości spaceru cała niezbędna infrastruktura;
  • Lotnisko Tivat i Porto Czarnogóra - 5 minut samochodem;