Mieszkanie 914 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$265,524
$291/m²
;
In CRM: 197351
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $291/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    914 m²

Opis

Inwestycja Okazja - Strona budowy z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego

Oferujemy atrakcyjną działkę, idealną dla inwestorów i firm budowlanych - działkę z zatwierdzonym rozwiązaniem urbanistycznym i ważną aprobatą na projekt budowy budynku mieszkalnego.

Główne cechy terenu:
• Lokalizacja: Herceg Novi
• Powierzchnia: 914 m2
• Cel: nowoczesna willa
• Harmonizacja: Zatwierdzenie rozwiązania koncepcyjnego przez właściwy organ miejski
• Podłoga: P + 2 + Pk (grunt + 2 piętra + strych)
• Infrastruktura: Wszystkie komunikaty (woda, kanalizacja, energia elektryczna, droga dojazdowa) są dostarczane

Możliwości projektu:
Zgodnie z zatwierdzoną decyzją koncepcyjną przewiduje się budowę nowoczesnego wielomieszkaniowego budynku mieszkalnego, nadającego się zarówno do sprzedaży mieszkań, jak i do długoterminowego wynajmu. Idealny do rozwoju rodzinnego kompleksu mieszkalnego lub elitarnych jednostek mieszkalnych zgodnie z przepisami urbanistyki.

Korzyści:
• Planowanie miasta i prawne rozliczenie projektu
Otrzymana umowa ogranicza czas przygotowania i rozpoczęcia budowy
• Atrakcyjna i dostępna lokalizacja
• Możliwość dostosowania układu i dekoracji wnętrz apartamentów