Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Petrovac, Czarnogóra

Petrovac, Czarnogóra
$150,798
$2,320/m²
;
Data aktualizacji: 13.02.2025

• Adres
    I, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,320/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Petrovac

Mieszkanie z widokiem na morze. Nowoczesny kompleks z basenem. Winda, zarządzanie domem, własne terytorium, basen. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Obszar 65M2, w tym taras. Nowoczesny design. Świeżo odnowiony. Sprzedawane z meblami i urządzeniami. 600-700 metrów do morza.

ID -K145

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?