Mieszkanie 2 pokoi 94 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$244,373
$2,600/m²
;
In CRM: 8656
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.08.2025

Cena za m²
    $2,600/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Riwiera Budva, dystrykt Becici. Nowy apartament z dwoma sypialniami Odległość do morza 350m Widok na morze Powierzchnia 94 m2 Piętro - wysokie pierwsze piętro Dom wyposażony jest w windę Mieszkanie jest na sprzedaż umeblowane Struktura: Hallway, salon, kuchnia i jadalnia, taras z widokiem na morze, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem i WC. Wysoka jakość prac budowlanych i wykończeniowych, wraz z doskonałą lokalizacją popularnej okolicy wśród mieszkańców i turystów z całego świata - zapewnić ten apartament zarówno z wysoką płynność i doskonały potencjał wynajmu - apartament może przynieść stabilny dochód z wynajmu. Becici jest popularnym obszarem, ma najdłuższą plażę w Czarnogórze, która od 1932 roku otrzymuje znak najbardziej przyjaznej dla środowiska Adriatyku plaży. Ogromna promenada z wieloma przytulnymi kawiarniami i restauracjami, wynajem środków transportu wodnego i wiele biur podróży. W odległości spaceru - supermarket spożywczy, przystanek autobusowy, restauracja kuchni śródziemnomorskiej, a także wysokiej klasy hotele Splendid, Falkenstiner, Iberostar - z ich zdrowia i infrastruktury turystycznej i restauracji kuchni wysokiej. W miejscu kompleksu mieszkalnego znajduje się mieszanie prądów morskich i górskich - co jest silnym czynnikiem leczniczym dla leczenia, a zwłaszcza dla leczenia dróg oddechowych i leczenia sezonowych alergii. Apartamenty w tej lokalizacji mają wysoki potencjał wynajmu, i przynieść stały dochód - zarówno w sezonie, jak i w ciągu roku. Zapewniamy usługi zarządzania nieruchomościami i pomożemy Ci wynająć mieszkanie do wynajęcia. Ten apartament jest idealny na pobyt stały i rodzinne wakacje Oferujemy Państwu inteligentną inwestycję, a my pomożemy Państwu w rejestracji zezwolenia na pobyt, otwarciu firmy i innych niezbędnych kroków do asymilowania w pięknej i wiecznie kwitnącej Czarnogóry. Dodatkowe informacje - na życzenie, z rejestracją Klienta. Wszelkie kwestie optymalizacji cen, systemów płatności i warunków - decyduje tylko Sprzedawca, osobiście.