Mieszkanie 3 pokoi 146 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$342,974
$2,349/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $2,349/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

Wspaniały dwupoziomowy apartament oferuje trzy przestronne sypialnie i dwie łazienki. Ta rezydencja zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla rodzin lub tych, którzy kochają bawić. Wyjdź na taras ogrodowy, gdzie bujna zieleń i świeże powietrze tworzą spokojne rekolekcje dla relaksu i jedzenia. O łącznej wielkości 116 m2 plus otwarte balkony w przybliżeniu 30m2.

Miejsce parkingowe jest zapewnione. Apartament znajduje się zaledwie 700 metrów od szkoły, 500 metrów od sklepu i zaledwie 900 metrów od malowniczego nabrzeża morskiego.

Ten dwupoziomowy apartament jest gotowy do wprowadzenia, co pozwala na bezzwłoczne osiedlenie się w nowym domu. Nie przegap okazji, aby uczynić go swoim - zaplanować oglądanie dzisiaj!