Mieszkanie 3 pokoi 201 m² Kerobokan, Indonezja

Kerobokan, Indonezja
$328,000
$1,632/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,632/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    201 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020

Opis

Ta nowoczesna willa, zbudowana w 2020 r., stanowi rzadką równowagę pomiędzy spokojnym mieszkaniem a bliskością działania Kuty. Na 244 m2 ziemi i 201 m2 przemyślanej przestrzeni życiowej, można uzyskać odpowiedni basen, pagoda, i te wschodu słońca widoki na ogród, który sprawia, że rano ma znaczenie. 3 sypialnie i 4 łazienki są w pełni zamknięte, częściowo umeblowane, i gotowe do przeniesienia się lub dzierżawy. Co sprawia, że jest to teraz inteligentne: zezwolenia są w trakcie procesu (Pondok Wisata i SLF / SLO), który odblokowuje prawdziwy potencjał dochodów z najmu po zatwierdzeniu. Leasehold 25 lat plus 24-letnie przedłużenie utrzymuje opcje wyjścia otwarte. Nowoczesna budowa oznacza niższe bóle głowy konserwacji w porównaniu do starszych zapasów w okolicy.