Willa 4 pokoi 450 m² Buwit, Indonezja

Buwit, Indonezja
$861,400
$1,914/m²
;
Data aktualizacji: 13.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    450 m²

Opis

LUKSURY 4- SYPIALNIA RIVERSIDE VILLA IN TRANQUIL BUWIT, TABANAN 🌿
Doświadcz wyspiarskiej wyspy mieszkającej w tej willi z 4 sypialniami, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Buwit. Ten nowoczesny, tropikalny dom oferuje wyjątkową prywatność, styl i długoterminowy potencjał inwestycyjny - idealny dla rodzin i wynajmowanych inwestorów.
Lokalizacja: Buwit, Tabanan - północ od Pererenan & Canggu 124; 5 min do Seseh Beach 124; 10 min do Pererenan 124; 15 min do Canggu 124; 20 min do Green School & Nuanu
Cechy willi:
Powierzchnia terenu: 1000 m ² (10)
Powierzchnia budynku: 450 m ² - jednolity poziom
Sypialnie: 4
Łazienka: 4 Łazienka + 1 Toaleta dla gości
W pełni wyposażone w Contemporary Tropical Design
Duży, zamknięty salon (130 m ²) ze sklepionym sufitem
Kino / Sala medialna
Biuro prywatne
Zamknięte Kuchnia i jadalnia
17 x 4 m Basen do kąpieli + Jacuzzi
Ekspansywny taras i krajobrazy Ogród
Podwójny garaż, Pokój dla personelu, Narzędzia i Magazynowanie
Widok rzeki i Jungle Backdrop
Źródło wody: Wywiercona studnia
Energia elektryczna: 13,500 W
Internet: Fiber Optic Ready
🌴 Wygody stylu życia:
5 minut do plaży Seseh
10 minut do sklepów, kawiarni i surfingu Pererenana