Willa 3 pokoi 290 m² Kalafationes, Grecja

Kalafationes, Grecja, Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
$1,64M
$5,666/m²
;
In CRM: 165405
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.10.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Wyspy Jońskie
  • Miasto
    Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
  • Wioska
    Kalafationes

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    290 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 069 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowa willa 290 metrów kwadratowych na wyspie Korfu. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną kuchnią, prysznicem, jednym biurem.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki, jedna spiżarnia.

Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż. Na tym terytorium jest prywatny basen.

Nowoczesna willa 290 m2 w centralnej części wyspy Korfu!
Odkryj idealne połączenie komfortu, elegancji i przytulności w tej dwupoziomowej willi położonej w centralnej części malowniczej wyspy Korfu, w obszarze Sulejki.

Na przestronnej działce o powierzchni 7,069 m2 znajduje się ekskluzywny dom o powierzchni 290 m2, oferujący wysoką jakość życia, nowoczesne udogodnienia i spokojną atmosferę - idealny do całorocznego życia.