Szeregowiec 80 m² Kritsa, Grecja

Kritsa, Grecja, Municipality of Agios Nikolaos, Agios Nikolaos Municipal Unit
$185,371
$2,317/m²
;
In CRM: 63270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    80 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    72 m²

Opis

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne maizonette o łącznej powierzchni 80 mkw, w cichej, ale centralnej lokalizacji w miejscowości Lakonia, idealne do użytku zarówno mieszkalnego i profesjonalnego. Nieruchomość jest rozwinięta na dwóch poziomach i towarzyszy jej podwórko o powierzchni około 20 m2, oferujące prywatność i przestrzeń na zewnątrz dla relaksu. Na parterze znajduje się w pełni funkcjonalna kuchnia, łazienka i przestronny pokój główny z przodu ulicy. Obecnie przestrzeń ta jest skonfigurowana jako sklep, który oferuje możliwość profesjonalnego wykorzystania. Jednak przy minimalnych interwencjach, można łatwo przekształcić w wygodny salon / salon, w zależności od potrzeb każdego właściciela. Pierwsze piętro obejmuje dwie sypialnie z wygodnymi przestrzeniami i naturalnym światłem. Z tyłu jest dostęp do wygodnego balkonu, idealny na chwile relaksu, podczas gdy na elewacji znajduje się mniejszy balkon z widokiem na ulicę. Maisonette posiada również podwórze o powierzchni około 20 m2, idealne na grill lub plac zabaw. Jest to doskonały wybór dla par, a nawet dla osób poszukujących połączenia miejsca zamieszkania i siedziby przedsiębiorstwa.