Dom 5 pokojów 140 m² Ii, Finlandia

Ii, Finlandia, Oulunkaari sub region
$155,738
$1,112/m²
;
In CRM: 672324
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Juontotie, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    925 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.