Mieszkanie 4 pokoi 280 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

$1,00M
$3,587/m²
;
In CRM: 32741
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,587/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²

Opis

Niesamowite cztery sypialnie oddzielona willa w dwóch poziomach znajduje się w Agios Georgios Havouzas w Limassol jest teraz dostępna, Ta piękna willa została wybudowana zgodnie z najwyższymi standardami w 2000 roku bez oszczędzania kosztów i została zachowana i utrzymywana w doskonałym stanie. Posiada jeden iiving / jadalnia, jeden oddzielny kuchnia, jeden aneks kuchenny, cztery sypialnie (dwa z nich en- suite), gość wc, jedna łazienka rodzinna, pełne A / C, centralne ogrzewanie, panele fotowoltaiczne, system alarmowy i magazyn. Czwarta sypialnia może być używana jako pokój biurowy lub pokojówka. Również ma jeden grill i ładny weranda i dziedziniec cieszyć się jedzeniem i piciem. Posiada również miejsce parkingowe dla dwóch samochodów. Willa ma szybki dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień, w tym supermarketów, szkół, parków, dworca autobusowego i miłych restauracji. Proszę zadzwonić po podgląd