Mieszkanie 5 pokojów 274 m² Moniatis, Cypr

$1,14M
$4,142/m²
;
In CRM: 25496
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,142/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    274 m²

Opis

Chcesz uciec od hałaśliwego Limassol? Chcesz żyć w zielonym raju, ale jeszcze tylko pół godziny od Limassol? Czy chcesz żyć w chłodniejszym, wilgotnym środowisku otoczonym sosnami zamiast wilgotności Limassol? Tylko 0,5 km od supermarketu, apteki, rynek świeżych ryb morskich? Tylko 5 kilometrów od Platrów i 15 Kilometrów od Góry Troodos? Ta dobrze zachowana nieruchomość ma charakter! Piękne rzemiosło, meble i obrazy są częścią tego ciepłego domu rodzinnego, Na parterze znajduje się przytulny salon z kominkiem i jadalnią prowadzącą do otwartego planu granitu i masywnej dobrej kuchni. Jest toaleta dla gości na tym samym poziomie. Duże szklane drzwi prowadzące do domowego zewnętrznego baru i barbecue, miejsce do siedzenia z małym wodospadem. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie. Główna sypialnia i druga sypialnia są ensuite. Dla pozostałych dwóch sypialni jest wspólna toaleta / prysznic. Na poziomie basenu znajduje się jeden pokój, który można wykorzystać jako pokój gościnny, pokój pokojowy, małe biuro. Jest kuchnia, pralnia i przechowalnia. Ten spokojny obiekt jest również do wynajęcia na 5000 euro miesięcznie. Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie.