Bungalow z 2 sypialniami 82 m² Acheleia, Cypr

$301,680
$3,679/m²
;
In CRM: 27851
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.12.2025

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    335 m²

Opis

Odkryj ten pięknie odnowiony bungalow w spokojnej okolicy Acheleia, Pafos. Oferując bezproblemową mieszankę nowoczesnych udogodnień i przytulnego życia, nieruchomość ta jest idealna dla rodzin, emerytów lub inwestorów poszukujących spokojnej ucieczki w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Pafos. Pierwsza lokalizacja w Achelii Spokojne środowisko: Acheleia jest znana ze swojego spokojnego otoczenia i oszałamiających widoków malowniczych, co czyni go idealnym dla relaksu i działań na świeżym powietrzu. Blisko udogodnień: Korzystaj z wygodnego dostępu do lokalnych sklepów, restauracji, szkół i niezbędnych usług. Łączność: Obiekt jest dobrze połączony z centrum miasta Pafos, plaż i międzynarodowego lotniska Pafos. Cechy Bungalow Odnowiony w 2024 r.: Ten dom został niedawno zaktualizowany z nowoczesnym wykończeniem, oferując nowy i nowoczesny wygląd. Przestronny obszar mieszkalny: z 82 m ² powierzchni wewnętrznej, bungalow zapewnia wystarczająco dużo miejsca na komfort i funkcjonalność. Sypialnie i łazienki: Dwie przestronne sypialnie i dwie dobrze wyposażone łazienki zapewniają wygodę i prywatność. Częściowo Umeblowane: Nieruchomość jest częściowo umeblowane, co pozwala dostosować go do gustu. Wnętrza jasne: Dom posiada duże okna, które zapraszają naturalne światło, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Dlaczego wybrać Ten Bungalow? Idealny do różnych stylów życia: idealny do stałego pobytu, wypoczynku, lub jako nieruchomości inwestycyjnej. Move- In Ready: Dzięki nowoczesnym renowacjom i częściowym umeblowaniu możesz natychmiast zacząć cieszyć się nowym domem. Spokojne życie: Spokojne otoczenie i przyjazna społeczność sprawiają, że ta nieruchomość jest wybitnym wyborem. Kluczowe podświetlenia Lokalizacja: Achelia, Pafos Sypialnie: 2 Kąpiele: 2 Powierzchnia: 82 m ² Rok renowacji: 2024 Tytuł Deeds: Dostępne Don 't miss Ta okazja Ten uroczy bungalow w Achelii stanowi rzadką szansę na posiadanie w pełni odnowionej nieruchomości w spokojnej, ale wygodnej lokalizacji. Czy szukasz spokojnego domu czy mądrej inwestycji, ten domek ma wszystko. Skontaktuj się z nami dzisiaj Zaplanuj oglądanie, aby zwiedzić tę niesamowitą nieruchomość. Twój wymarzony dom w Achelii, Pafos, to tylko wezwanie. FAQ o tej własności 1. Czy ta posiadłość jest gotowa do wejścia? Tak, bungalow jest w pełni odnowiony i częściowo umeblowany, co sprawia, że porusza się w gotowości. 2. Jak daleko jest od plaży? Acheleia jest w odległości krótkiej jazdy od pięknych plaż Pafos. 3. Czy są jakieś dodatkowe opłaty? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stosowanych opłat. 4. Czy nieruchomość ta może być wykorzystywana do celów inwestycyjnych? Oczywiście. Jego doskonała lokalizacja i nowoczesne udogodnienia sprawiają, że jest to atrakcyjna opcja dla najemców lub urlopów. 5. Czy sąsiedzka rodzina jest przyjazna? Tak, Acheleia oferuje spokojne środowisko z dostępem do szkół i przestrzeni na zewnątrz, co czyni go idealnym dla rodzin.