Willa 4 pokoi 161 m² Peyia, Cypr

$1,51M
$9,393/m²
;
Data aktualizacji: 23.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    161 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    395 m²

Opis

Na sprzeda? (off- plan) 4 sypialnie nowoczesny Villa w Pegeia, Pafos. Znajduje się na wzgórzu i oferuje niezakłócone panoramiczne widoki na morze i ma łatwy dostęp do lokalnych udogodnień i udogodnień okolicy. Centrum Pafos jest osiągalne w ciągu 20 minut jazdy samochodem i 35 minut od międzynarodowego lotniska Pafos. Obiekt składa się 4 sypialnie, 3 łazienki, 1 en- suite łazienka w sypialni głównej, wc gości, otwarty plan życia / kuchnia, prywatny basen, ogród, 2 miejsca parkingowe, piwnica (86sqm), pomieszczenie użytkowo-magazynowe.