Willa 3 pokoi 146 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$378,161
$2,590/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

Nowoczesny kompleks 10 domów w nowym rozwijającym się i rosnącym obszarze Livadii, w mieście Larnaca na Cyprze. Jest to seria 2 piętrowych domów z unikalnym wzornictwem zewnętrznym, każdy dom z 3 sypialniami, 2 łazienki, WC gości, werandy z pięknym widokiem na okolicę, prywatny ogród i parking. Wszystkie domy posiadają nowoczesny, otwarty plan z własną kuchnią, wbudowane szafy, duże podwójne szyby i wiele więcej. Dostawa - wrzesień 2025 r.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte